ministerstworpips.png
logo_strzyzowski.png

Wymóg wcześniejszego uzgodnienia terminu załatwienia sprawy w Urzędzie

25.05.2020 Ważne komunikaty
W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV- 2 uprzejmie informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzyżowie i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności przywraca od 25 maja br. bezpośrednią obsługę klienta we wszystkich sprawach...

W związku ze stopniowym znoszeniem ograniczeń związanych z koronawirusem SARS-CoV- 2 uprzejmie informujemy, że Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzyżowie i Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności  przywraca od 25 maja br. bezpośrednią obsługę klienta we wszystkich sprawach z zakresu swojej działalności z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych.

Zostaje jednak podtrzymany wymóg wcześniejszego uzgodnienia terminu załatwienia sprawy w Urzędzie za pośrednictwem telefonu lub maila.

Dopuszczalna liczba interesantów przebywających w tym samym czasie, w jednym pomieszczeniu urzędu nie może być większa niż 1 osoba na jedno stanowisko obsługi z wyłączeniem osób realizujących zadania w zakresie obsługi interesantów.

Jednocześnie w dalszym ciągu zachęcamy Klientów do załatwiania swoich spraw bez konieczności osobistej wizyty w Urzędzie korzystając z możliwości innych kanałów komunikacji takich jak:

  • poczty tradycyjnej,
  • platformy e-PUAP,
  • poczty elektronicznej,
  • Systemu Obsługi Wsparcia  (SOW) - w przypadku spraw związanych z dofinansowaniami z PFRON

Przy wejściu do Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie i Powiatowego Zespołu ds. Orzekania o Niepełnosprawności 

znajduje się wrzutnia na korespondencję kierowaną do Urzędu.

 

  • Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerami telefonów:
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Strzyżowie – tel.  17 221 14 40  fax. 17 276 10 40
  • Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności – tel.  17 221 14 53, fax. 17 276 10 41

Galeria zdjęć

bip.pngpfron.pngbprdson.pngmain_logo.pngniebieska_linia.png
© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj