ministerstworpips.png
logo_strzyzowski.png

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem

17.03.2022 Ważne komunikaty

 Szanowni Państwo

       Pragniemy poinformować iż Podkarpacki Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Rzeszowie otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Sprawiedliwości, w ramach Funduszu Sprawiedliwości na prowadzenie Ośrodków Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w latach 2022-2025 na terenie powiatu rzeszowskiego, dębickiego, strzyżowskiego, ropczycko-sędziszowskiego, łańcuckiego i leżajskiego.

Osoby pokrzywdzone przestępstwem oraz osoby im najbliższe, tym również uchodźcy wojenni,  w ramach realizowanego przez Podkarpacki Ośrodek Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w Rzeszowie projektu mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych, porad psychologicznych oraz pomocy materialnej. Natomiast świadkowie przestępstw mogą korzystać z bezpłatnych parad psychologicznych.

Lokalny Punkt Pomocy Pokrzywdzonym Przestępstwem w Strzyżowie mieści się przy ul. Parkowej 7, I pietro, pok. 108, (pomieszczenia   PCPR w Strzyżowie).
Punkt c
zynny jest  w każdą środę i piątek od 9.00 - 14.00, kontakt  tel. 510 114 691

W celu umówienia się w prawnikiem bądź psychologiem prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lud osobisty. Stacjonarny dyżur w wyznaczone dni pełni osoba pierwszego kontaktu.

bip.pngpfron.pngbprdson.pngmain_logo.pngniebieska_linia.png
© 2020 Wszystkie prawa zastrzeżone. Realizacja: OPTeam S.A.

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies, w celu dostosowania się do Twoich preferencji oraz w celu zapewnienia Ci wygody podczas przeglądania strony. Więcej na temat cookies kliknij tutaj